Levná plastová okna Teplice

Plastová okna - Pavel Novák
Plastová okna - Pavel Novák

Plastová okna – kvalitní a bezúdržbová

06.03.2015

Přemýšlíte o   pořízení plastových oken? Nebo váháte mezi dřevěnými a plastovými okny? Položíme-li si otázku, zda plastová okna splňují požadavky na trvanlivost, funkčnost a dlouhou životnost, pak si musíme odpovědět, že ano. Kvalitní plastová okna dokážou také zásadním způsobem snížit energetické nároky objektu a tím ušetřit nemalé finanční částky vydávané za energie.

Celý článek »

Plastová okna

Sleva až 50%Plastová okna jsou nejen oblíbená pro jejich snadnou údržbu, dlouhou životnost, ale zároveň zajistí tepelnou pohodu jak v zimě, tak i v létě. Jejich oblíbenost roste a sehnat plastová okna dnes není žádný problém. Vyznat se v široké nabídce plastových oken však není jednoduché a běžný zákazník si bez podrobnějších informací nemusí vybrat správně.

Pavel Novák Vám nabízí kompletní poradenství v oblasti plastových oken, široký výběr a dodávku na míru, ať už jde o plastová okna, plastové dveře nebo vestavěné skříně na míru. Samozřejmostí je dostupný profesionální servis. Podáme Vám přehledné a jasné informace o typech a vlastnostech plastových oken a dveří, ukážeme Vám, co dnešní trh s okny nabízí.

Prodej plastových oken

Kromě výroby a dodávky oken a dveří se zabýváme také prodejem plastových oken. Nabízíme kvalitní a přitom levná plastová okna. U nás naleznete kompletní sortiment oken, vnitřních i vstupních dveří, včetně bezpečnostních, parapetů a dalších doplňků jako jsou žaluzie, rolety atd.

Na naše výrobky poskytujeme zákazníkům pětiletou záruční dobu. Doba plnění objednávek je 3 - 5 týdnů od podepsání smlouvy a složení zálohy.

Plastové dveře

Vstupními dveřmi svému domovu zajistíte nejen bezpečí, ale také získáte kvalitnější izolaci a v neposlední řadě rovněž lepší estetický dojem. Spolu s okny patří ke kompletní nabídce plastových výplní stavebních otvorů. Na dveře jsou ale kladeny přece jen odlišnější požadavky než na plastová okna a při výběru nových plastových dveří je třeba sledovat více parametrů zároveň, aby dokonale splňovaly vaše požadavky.

Vestavěné skříně přinášejí komfort

Modernizace bytů a domů si žádá praktické, levné a především „na míru šité“ řešení úložných prostor s využitím každého zbytečně volného prostoru. Tím řešením jsou vestavěné skříně, jejichž variabilní systém je flexibilní a hlavně praktický. Nabízíme vestavěné skříně s posuvnými dveřmi nebo s otevíracími dveřmi. Skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář.

 


Plastová okna

Plastová okna


Plastová okna zajistí komfort i bezpečnost nemovitosti a hlavně vynikající tepelně izolační vlastnosti za přijatelnou cenu.
Plastové dveře

Plastové dveře


Nabízíme Vám plastové vchodové dveře, které dodáváme v mnoha provedeních a různých barevných odstínech.
Vestavěné skříně

Vestavěné skříně


Vestavěné skříně na míru, neocenitelný pomocník při řešení každého prostoru s maximálním využitím.

Plastová okna
Plastové dveře
Vestavěné skříně