Plastová okna - plastové dveře - zasklení balkonů

Plastová okna

Moderní plastová okna dnes mohou být levná a přitom poskytnou bezpečí a zajistí absolutní tepelnou pohodu v zimě i v létě. Dokáží splnit zvyšující se požadavky na bezpečnost, zvukovou izolaci i design oken a mohou se stát významným architektonickým prvkem budovy.

Plastová okna

Plastové dveře

Vstupními dveřmi svému domovu zajistíte nejen bezpečí, ale také získáte kvalitnější izolaci a v neposlední řadě rovněž lepší estetický dojem. Spolu s okny patří ke kompletní nabídce plastových výplní stavebních otvorů. Na dveře jsou ale kladeny odlišné požadavky.

Plastové dveře

Zasklení lodžií a balkonů

Zasklením lodžie či balkonu získáte další komfortní prostor k celoročnímu užívání, ale také zvýšíte tepelnou izolaci a bezpečí svého bytu. Bezrámový zasklívací systém OPTIMI® zajistí snadnou a rychlou instalaci s vysokou variabilitou dle dispozic lodžie či balkonu a samozřejmě i pohodlné mnohaleté užívání.

Zasklení balkonů

Plastová okna Pavel Novák

Nerušený a průzračný výhled z vašeho domova.

Plastová okna

Výrobu a dodávku plastových oken provádíme na klíč. Každému zákazníkovi poskytneme individuální přístup a zajistíme celý proces dodávky tak, abychom ušetřili Váš čas.

Plastová okna

Plastové dveře

Plastové dveře se mohou přizpůsobit podle přání zákazníka. Podle přání se může volit více variant, na výběr jsou různé barvy a tvary dveří. Díky široké nabídce různých variací lze velmi dobře sladit dveře s celkovým vzhledem domu.

Plastové dveře

Zaskelní lodžie či balkonu

Pro zasklení balkonů či lodžií užíváme zasklívací systém našeho dodavatele OPTIMI®, který umožňuje vysokou variabilitu dle dispozic balkonů. Instalace je možná jak na rovných balkonech tak i na různě zaoblených či ze zalomenými bočními stranami.

Zaskleni balkonu