Pavel Novák - NOVA PLAST

Plastová okna

Moderní plastová okna dnes mohou být levná a přitom poskytnou bezpečí a zajistí absolutní tepelnou pohodu v zimě i v létě. Dokáží splnit zvyšující se požadavky na bezpečnost, zvukovou izolaci i design oken a mohou se stát významným architektonickým prvkem budovy.

Výhody plastových oken:

 • Funkčnost a dlouhá životnost
 • Tepelně izolační vlastnosti
 • Konstrukční vlastnosti – snadná opravitelnost
 • Variabilita
 • Snadná údržba
 • Moderní design
 • Mnoho barev a dekorů

Plastová okna vyrábíme v moderním designu, vybrat si můžete z mnoha barev a dekorů, problém nejsou ani nadstandardní rozměry. Díky tomu se naše okna hodí do všech typů budov.

Víte že, výměnou stávajících dřevěných oken za moderní plastová okna dosáhnete významné úspory energie na vytápění ?

Ty jsou realizovány nejen prostým zlepšením prostupu tepla (nižší koeficient prostupu tepla) řádově o 30-40%, ale i významným snížením infiltrace vzduchu skrze funkční (mezi rámem a křídlem) a připojovací montážní spáru.

Výroba a montáž plastových oken

Výrobu a dodávku plastových oken provádíme na klíč. Každému zákazníkovi poskytneme individuální přístup a zajistíme celý proces dodávky tak, abychom ušetřili Váš čas.

Součástí našich komplexních služeb je:

 • bezplatné poradenství
 • zaměření oken a dveří
 • demontáž a likvidace starých oken a dveří
 • montáž nových plastových oken
 • zednické začištění suchou i mokrou cestou
 • vnější a vnitřní parapety

Doprava výrobků do 50-ti km od Teplic zdarma.

Dodací termín je 3 a 5 týdnů. Záruka na výrobky je 60 měsíců.

Profilové systémy oken

Vlastnosti finálního okna určuje z velké míry použitý profilový systém. Určuje, jak budou okna pevná, tuhá a zejména jaký bude výsledný koeficient prostupu tepla. Plastová okna vyrábíme ze špičkových profilových systémů se stavební hloubkou 70 mm, 82 mm, resp. 90 mm. Používáme ty nejkvalitnější profilové systémy, jejichž výhody a přednosti Vám rádi vysvětlíme a s jejichž výběrem Vám samozřejmě poradíme.

Okna jsou vyrobena z německého profilu: Kování: Skla:
KBE, VEKA, SALAMANDER, ALUPLAST ROTO, MACO tzv. teplý rámeček (U=1,0 W/m2K)

Atypické tvarové provedení oken

Řada bytů i domů ve městech i na vesnici má atypický tvar. Atypická plastová okna se používají zejména u novostaveb či při rekonstrukcích starších staveb s atypickými výplněmi.

Potřebujete skosené, trojúhelníkové či kulaté plastové okno? Při výrobě plastových oken vyjdeme vstříc i takovým požadavkům na provedení oken. Při výrobě atypických oken se využívá větší podíl manuální práce a proto je potřeba počítat s delší dodací lhůtou.

Sklo – velmi důležitá část plastových oken

Výběr skla je závislý od požadavků, které na okna klademe. Chceme-li, aby se okna vyznačovala výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, použijeme izolační dvojskla, která zabrání únikům tepla. Upřednostňujete raději zabránění průniku hluku například v kanceláři nebo provozovně? Nebo kladete důraz na vyšší bezpečnost proti průniku cizích osob. Dalším požadavkem může být ochrana před přímým slunečním zářením. Na všechny požadavky máme řešení. Naši odborníci Vám ochotně poradí při výběru nejvhodnějšího zasklení.

Barevné provedení oken

Vedle jejich tvaru je nejnápadnějším prvkem jejich barevné provedení. Již dávno neplatí, že plastová okna jsou jen bílá. Našim zákazníkům nabízíme rozmanitou škálu barev, jejich odstínů a dekorů. Nemusíte mít z barev strach, barevná plocha je stálá, odolává vlivům prostředí a stárnutí. Pokud si vyberete dřevěný dekor, budou plastová okna od těch dřevěných na pohled k nerozeznání.

 & 

+420 739 066 728