Naše společnost, zabývající se prodejem a montáží otvorových výplní, působí na trhu již od roku 1992. Byli jsme první firmou v Teplicích na plastová okna. Od počátků bylo naším cílem nabízet kvalitní výrobky oken a dveří, služby a osobní přístup ke klientům. Kvalita, poctivá práce a tým pracovníků – odborníků, který se podílí na celém průběhu realizace vašich zakázek, to vše nám pomáhá budovat stabilní společnost s pevnou základnou a se spoustou spokojených zákazníků nejen v Severočeském kraji, ale i po celé ČR.

Díky zkušenostem a praxi můžeme svým klientům nabídnout kompletní řešení stavebních otvorů. Dodáváme plastová okna včetně doplňků, garážových vrat, sítí proti hmyzu atd. Naši pracovníci mají více jak 10ti leté zkušenosti v oboru, a proto Vám mohou odborně poradit, navrhnout konkrétní řešení s profesionálním přístupem.

Nebojte se na nás obrátit i se zdánlivě neřešitelným problémem - atypický stavební otvor, malý prostor, nepřístupnost k místu apod. Vždy nalezneme řešení, které vás uspokojí. S atypickými prostorami máme zkušenosti - již několik let nabízíme prodej a montáž atypických zakázkových oken.