Pavel Novák - NOVA PLAST

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně - skříně na míru a skříně s posuvnými dveřmi

Více úložného prostoru by se hodilo snad v každé domácnosti. Téměř polovina všeho, co v domácnostech ukládáme, jsou oděvy, prádlo a obuv a kam s tím vším? Řešení je vestavěná skříň na míru. Víte že, vhodně navržená vestavěná skříň ušetří několik metrů obytné plochy oproti použití běžných skříní? U vestavěných skříní si můžete sami navrhnout interiér vnitřního prostoru přesně podle Vašich potřeb a přání. Nebudete mít problém „schovat“ nejen oblečení, ale třeba i vysavač a další pomocníky v domácnosti, na které většinou nezbývá úložné místo.

Výhody vestavěných skříní:

  • optimální využití zastavěné plochy
  • vnitřní vestavba skříně navržená přesně podle přání a potřeb zákazníka
  • široká nabídka doplňků jako sklopné šatní tyče, zásuvky, police, drátěný program, věšáky na kalhoty, kravaty nebo různé typy osvětlení apod.
  • použití i v půdních vestavbách

Vestavěné skříně na míru – skvěle řešené a designově provedené

Vyhovíme Vašim praktickým požadavkům a představám o vzhledu vestavěné skříně. Navrhneme řešení šité pro Váš interiér tak, aby byl využit každý centimetr daného prostoru a úložný prostor byl co největší. Vestavěná skříň se často stává dominantním prvkem v místnosti a proto výběr vhodného designu, materiálu a chytrých doplňků je důležitý. S tím vším jsme připraveni Vám pomoci. 

Nabízíme Vám kvalitní systémy posuvných, skládacích a otočných dveří, které umožňují navrhovat skříně na míru či šatníky v jakémkoliv interiéru bez omezení. Dále širokou nabídku materiálů a barev, dveřních výplní, kování a bezpočet řešení úložného prostoru. Můžete si zvolit různé dekory dřevin a plastů, vybírat různé výplně dveří, např. barevné sklo. To vše doplníme osobním přístupem, rychlými dodacími lhůtami a profesionální montáží.

Skříně s posuvnými dveřmi

Velmi oblíbené jsou vestavěné skříně s posuvnými dveřmi. Tyto skříně můžeme sladit s ostatním nábytkem v bytě, nebo se naopak mohou svým vzhledem stát dominantním a obdivovaným kusem.

U skříní s posuvnými dveřmi za hlavní část považujeme zejména dveře. Měly by být z kvalitního a dekorativního materiálu. Na výplně dveří se používají lamina v nejnovějších trendy odstínech, dále zrcadla nebo mléčná a barevná skla.

Pro vnitřní vestavbu používáme laminové desky, ze kterých se vyrábějí příčky, police, šuplíky a množství doplňků jako jsou šatní tyče, kravatníky, kalhotovníky, drátěné koše, držáky na hadici vysavače apod.

Vyrobíme pro Vás:

  • vestavěné skříně
  • šatní skříně na míru
  • šatna na míru
  • skříň do atypických prostor
  • zásuvky a příslušenství
  • úložné prostory
 & 

+420 739 066 728